Wczytuję…

Sprzedaż detaliczna

Dla funkcjonowania firmy bardzo ważna jest aktywność w tradycyjnym kanale dystrybucji, jakim jest współpraca z odbiorcami detalicznymi. Tadar nie tylko zaspokaja potrzeby tego rynku, ale także kreuje je poprzez ciągłe rozszerzanie swojej oferty o nowe propozycje.

Do Państwa dyspozycji pozostają  wykwalifikowani specjaliści ds. sprzedaży bezpośredniej, którzy budując długofalowe relacje z klientami, koncentrują się na indywidualnych potrzebach i preferencjach naszych partnerów.

Wykorzystując swoje doświadczenie w branży oraz doskonałą znajomość asortymentu i potrzeb rynku, przedstawiciele handlowi służą kompleksową pomocą i wsparciem dla uzyskania optymalnych rozwiązań, pamiętając przy tym o najwyższych standardach obsługi klienta.

Dodatkowym usprawnieniem w kontaktach z naszymi partnerami handlowymi jest wdrożona platforma kontrahenta, dzięki której, przez 24h na dobę, nasi klienci mają możliwość składania zamówień, podglądu stanu realizacji złożonych już wcześniej zleceń oraz bieżącego stanu swoich rozrachunków. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest zdalna obsługa transakcji i efektywna komunikacja.

Zakupy stają się przyjemnością.

businessman using tablet and social network as concept
GOOOOGLE